+90 212 852 57 46 info@jaspecollection.com Hürriyet Mah. Dr. Cemil Bengü Cad. Ayata 2 İş Hanı No:93 Kağıthane / İSTANBUL

HAKKIMIZDA

Jaspe Collection

2014 yılında kurulan şirket, İstanbul'da bulunan fabrikamızda,kendi tasarım ekibi ve arge departmanı ile çalışma yaparak toptan seri üretimle hizmet vermektedir.

Bayan büyük beden dış giyim modasında özel ve güçlü tasarımları ile kişiye kendini özel hissettiren modeller tasarlayan Jaspe, talep edilmesi halinde küçük beden tasarımlarını da, talep edilen adetler bazında toptan olarak imal etmektedir.

Tüm tasarımlarında rahat kullanımı ön planda tutan markamız, kusursuz tasarımları şıklık ile birleştirerek dinamik ve etkileyici stiller yaratmaktadır.

Modanın tüm trendleri, stil sahibi renk, desen, çizgi ve kuplarıyla hazırlanan koleksiyonlar, iş hayatı dahil günün her anında şık ve bakımlı görünmek isteyenler için sunulmaktadır.

  • Özel tasarım modellerimizde zerafet ve şıklığı güncel moda anlayışı büyük beden de sizlere sunuyoruz.
  • 44 - 56 beden aralıkları seçenekleri ile farklı tasarım ve renklerde ki modellerimiz sizlere özel hazırlanmıştr.
  • Hizmetlerimiz arasında istenmesi halinde küçük beden tasarım ve imalat da yapılmakta olup, ayrıca talep durumuna göre 56- 64 bedenlerini de tasarlayıp imal etmekteyiz.